Systemy fasadowe

Poznaj bliżej nowe technologie

okno

Fenestra

Systemy

Fasadowe

Systemy fasadowe pozwalają konstruować przeszklone elewacje budynków dla: banków, hoteli, urzędów, biurowców, salonów samochodowych, hal sportowych i wielu innych.

Używane są także do wykonywania wielu konstrukcji przestrzennych i przeszkleń dachowych, których głównym zadaniem jest odpowiednie doświetlenie wnętrz budynków i stworzenie w nich odpowiedniego klimatu zgodnego z życzeniem klienta.

Systemy dostępne w szerokiej palecie barw (180 kolorów z palety RAL).


System

MB SR 50

CHARAKTERYSTYKA

OPIS

Kształtowniki o głębokości podstawowej 50 mm, zaokrąglone zewnętrzne naroża dające efekt tzw. soft-line, duża gama kształtowników i akcesoriów do połączeń kątowych, symetrycznych i niesymetrycznych.

ZASTOSOWANIE

System MB-SR50 przeznaczony jest do konstruowania i wykonywania lekkich ścian osłonowych – płaskich typu zawieszanego i wypełniającego oraz dachów, świetlików i innych konstrukcji.

DODATKI

Duży zakres szklenia oraz dostępne izolatory i akcesoria pozwalają uzyskać wysoki poziom izolacyjności termicznej fasad.

CERTYFIKATY

- Atest PZH systemy MB, Aprobata Techniczna ITB AT-15-8158/2009


SYSTEM

MB TT 50

CHARAKTERYSTYKA

OPIS

Kształty profili zgodnie z aktualnymi trendami w architekturze umożliwiają zlicowanie profili słupów i rygli od strony wewnętrznej fasady. Szereg połączeń kątowych daje swobodę w projektowaniu konstrukcji przestrzennych. Istnieje możliwość uzyskania bardzo korzystnego współczynnika cieplnego dla całej konstrukcji.

ZASTOSOWANIE

System fasadowy słupowo-ryglowy pozwalający na wykonywanie ścian osłonowych lub wypełniających, dachów oraz konstrukcji przestrzennych. Daje szerokie możliwości kształtowania zabudowy, jest też przewidziany jako podstawa rozwiązań przeciwpożarowych i antywłamaniowych.

DODATKI

MB-TT50 daje możliwość łączenia z pełną gama innych systemowych rozwiązań producenta.