Bramy rolowane

Poznaj bliżej nowe technologie

okno

Fenestra

Bramy

Rolowane

Nasze bramy rolowane są niezawodne, wytrzymałe i bezpieczne. Przygotowana oferta obejmuje wiele specjalistycznych rozwiązań, umożliwiających dopasowanie bramy do sposobu zabudowy, specyficznych zastosowań i warunków.

Główną zaletą naszych produktów jest ich konstrukcja. Pancerz bramy zwijany jest na wał umieszczony nad otworem, dzięki temu przestrzeń pod sufitem hali pozostaje wolna. Przestrzeń przed i za bramą również, klient otrzymuje więcej miejsca, które może wykorzystać do usprawnienia swojej działalności. Ilość wolnej przestrzeni jest coraz częściej kluczowym parametrem.

Bramy ocieplone zbudowane są z profili wypełnionych pianką poliuretanową. Dodatkowo uszczelnione na całym obwodzie. Do wykonania bramy nieocieplonej stosuje się jednościenne profile stalowe lub aluminiowe. To ekonomiczne rozwiązanie idealne do wnętrz budynków przemysłowych oraz obiektów niewymagających izolacyjności termicznej.


R1 SD

brama rolowana - FENESTRA

STALOWA OCIEPLONA

OPIS

Pancerz ocieplonej bramy rolowanej R1 SDP zbudowany jest ze stalowych profili o wysokości 10 cm. Wypełniamy jest izolatorem ciepła w postaci pianki poliuretanowej. Właściwości izolacyjne wspomaga system uszczelnień górnych (uszczelka nadprożowa), bocznych (uszczelki szczotkowe) oraz dolnych (uszczelnienie listwy dolnej).

brama rolowana - FENESTRA

R1 SS

brama rolowana - FENESTRA

STALOWA NIEOCIEPLONA

OPIS

Bramy R1 SS to ekonomiczne rozwiązanie. Znakomicie sprawdza się we wnętrzach obiektów lub w obiektach niewymagających ocieplenia. Pancerze bram wykonane są z jednościennych profili stalowych, ocynkowanych ogniowo. Występują w wersji z system sprężynowy (R1 SSG) lub z elektrycznym napędem bocznym (R1 SSP).

brama rolowana - FENESTRA

R1 AD

brama rolowana - FENESTRA

ALUMINIOWA OCIEPLONA

OPIS

Pancerz ocieplanej bramy rolowanej o symbolu R1 ADP wykonany jest z profili aluminiowych o wysokości 10 cm. Izolację termiczną zapewnia bezfreonowa pianka poliuretanowa, którą wypełniane są profile, a także system uszczelnień górnych, bocznych oraz dolnych. Omawiany model wyposażany jest w elektryczny napęd boczny, gwarantujący wysoki komfort użytkowania.

brama rolowana - FENESTRA

R1 AS

brama rolowana - FENESTRA

ALUMINIOWA NIEOCIEPLONA

OPIS

Bramy nieocieplone oferowane w naszej firmie to ekonomiczne rozwiązanie idealne do wnętrz obiektów przemysłowych oraz obiektów niewymagających izolacyjności termicznej. Pancerze bram R1 AS wykonane są z jednościennych profili aluminiowych o wysokości 9,1 cm. Posiadają napęd z systemem sprężynowym (R1 ASG) lub w elektryczny napęd boczny (R1 ASP).

brama rolowana - FENESTRA

Wszystkie zakładki w sekcji

Bramy, Rolety, Żaluzje