Bramy Przemysłowe

Poznaj bliżej nowe technologie

okno

Fenestra

Bramy

Przemysłowe

Bezpieczne i komfortowe warunki pracy to podstawa w każdym biznesie! Nieważne, czy jest to mały warsztat, czy o wielkopowierzchniowa hala magazynowa. Bramy przemysłowe dostarczane przez naszą firmę produkowane są właśnie w tym celu.

Wybór typu bram segmentowych uzależniony jest od charakterystiki przemysłu i miejsca przeznaczenia, w którym są montowane.

W budynkach przemysłowych świetnie sprawdzają się bramy stalowe, produkowane w dwóch podstawowych wariantach: K2 IS oraz K2 IM. Sekcje bram mają grubość 40 mm i wypełnione są pianką poliuretanową. W obiektach, które wymagają wysokiej izolacji termicznej najlepsze będą energooszczędne bramy K2 IS 60.


STALOWA

K2 IS

brama przemysłowa

TŁOCZENIE WĄSKIE

OPIS

Bramy stalowe o symbolu K2 IS to świetne i niezawodne zabezpieczenie obiektów przemysłowych. Nasi klienci bardzo cenią sobie ten produkt za trwałość, odporność na warunki zewnętrzne i solidną konstrukcję. Obsługę bramy ułatwi szeroki wybór automatyki i dodatków dostępny w naszej firmie.

brama przemysłowa

STALOWA

K2 IM

brama przemysłowa

V-PROFILOWANIE

OPIS

Bramy stalowe o symbolu K2 IM to przede wszystkim połączenie wytrzymałej, stalowej konstrukcji z lekką, innowacyjną formą. Skutecznie zabezpieczą każdy budynek firmy. Ze względu na nowoczesną stylistykę stosuje się je najczęściej w nowych obiektach. Panele mają gładką fakturę i unikalny wzór przetłoczeń.

brama przemysłowa

ALUMINIOWA

K2 IA

brama przemysłowa

TŁOCZNIE WĄSKIE

OPIS

Bramy o symbolu K2 IA zrobione są z blach aluminiowych i wypełnione zostały pianką poliuretanową o wysokich właściwościach izolacyjnych (grubości 40 mm). Zastosowanie aluminium zmniejsza ciężar płaszcza bramy prawie o połowę w porównaniu z bramą stalową.

brama przemysłowa

ALUMINIOWA

K2 IP

brama przemysłowa

PRZESZKLONA

OPIS

Nowoczesny design i maksymalne wykorzystanie naturalnego światła zapewniają bramy zbudowane z sekcji przeszklonych. Wypełnienie paneli bram stanowi pojedyncza lub podwójna szyba z trwałego i odpornego na zarysowania tworzywa sztucznego.

brama przemysłowa

Wszystkie zakładki w sekcji

Bramy, Rolety, Żaluzje