Bramy Garażowe

Poznaj bliżej nowe technologie

okno

Fenestra

Bramy

Garażowe

bramy garażowe

Brama garażowa to jeden największych i najważniejszych elementów wykończenia budynku. Powinna charakteryzować się funkcjonalnoscią, solidnością, musi dawać bezpieczeństwo i być dopasowana wyglądem i kolorostyką do elewacji.

Bramy segmentowe to rozwiązanie, które daje możliwość uzyskania maksymalnej przestrzeni dla auta parkującego wewnątrz garażu i na podjeździe.

Duża elasyczność naszych produktów daje wiele możliwości wykończenia, które pozwalają tworzyć nowoczesne i niepowtarzalne rozwiązaia. Bramy można dopasować do różnych typów garaży i szerokości wjazdu. Posiadamy również innowacyjne rozwiązania dla garaży podwójnych. Wysoki standard wykonania naszych produktów gwarantuje doskonałą izolację cieplną, wygodę użytkowania, komfort i bezpieczeństwo.


VENTE

K2 RFS 60

bramy garażowe

BEZ TŁOCZEŃ, PROFIL 60 mm

OPIS

Najbardziej energooszczędny z naszych produktów – stworzony z myślą o rosnącej energooszczędności nowoczesnych domów. Wyjątkowo wysoki poziom izolacji zapewniają ocieplone panele o zwiększonej grubości (do 60 mm) na całej wysokości, ulepszony system uszczelnień oraz dopracowana w każdym detalu konstrukcja.

bramy garażowe

VENTE

K2 RC

bramy garażowe

TŁOCZENIE WĄSKIE

OPIS

Tłoczenie wąskie zaprezentowane na zdjęciu jest bardzo popularnym wzorem, pasującym do domów wykonanych w różnych stylach. Jedną z zalet tego produktu jest atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości.

bramy garażowe

VENTE

K2 RS

bramy garażowe

TŁOCZENIE SZEROKIE

OPIS

Szerokie tłoczenie to wzór, który świetnie sprawdza się w domach klasycznych i nowoczesnych. Interesująca alternatywa dla przetłoczeń wąskich.

bramy garażowe

VENTE

K2 RF

bramy garażowe

BEZ PRZETŁOCZEŃ

OPIS

Prosta i eleganka forma, która świetnie komponuje się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Styl omawianej bramy podkreślić można stosując dodatkowo oryginalne detale dekoracyjne.

bramy garażowe

VENTE

K2 RM

bramy garażowe

V-PROFILOWANIE

OPIS

V-profilowanie wykorzystywany w naszych produktach to wzór, który nadaje bramom wyjątkowy, nowoczesny wygląd. Innowacyjny kształt idealnie wpasowywuje się w nowoczesna trendy architektoniczne.

bramy garażowe

VENTE

K2 RA

bramy garażowe

KASETONY

OPIS

Bramy wykorzystujące wzór w kasetony to produkt kierowanyh do klientów ceniących urok i ciepło domów o tradycyjnym lub rustykalnym charakterze.

bramy garażowe

Wszystkie zakładki w sekcji

Bramy, Rolety, Żaluzje